דף הבית מאמרים 3 דברים שחשוב לברר טרם תליית מסך הטלוויזיה

3 דברים שחשוב לברר טרם תליית מסך הטלוויזיה

אם כבר זמן מה אתם מעוניינים לתלות את מסך הטלוויזיה שלכם, ישנם כמה דברים חשובים שתצטרכו לקחת בחשבון טרם התלייה. תליית מסך הטלוויזיה הוא לא דבר שנעשה בעצמנו אלא נזדקק לאיש מקצוע שיבצע את ההתקנה של המתקן אותו נבחר. ישנם המון סוגים שונים של מתקני תלייה לטלוויזיה. ישנן זרועות שניתן לתלות עליהן את הטלוויזיה, זרועות לטלוויזיה המופעלות על ידי מנגנון חשמלי, ישנם עמודים מנירוסטה באורכים שונים הנושאים את המסך ויש מתקני תלייה פשוטים.  כל אחד ממתקני התלייה הללו מאפשר למסך לנוע בצורה שונה ויש כאלו שאינם מאפשרים תנועה של המסך כלל וכלל.  בסופו של דבר, לאחר שתבינו מהם שהשיקולים אותם תצטרכו לקחת בחשבון, תבינו הכי טוב איזה מתקן תלייה לטלוויזיה ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

נבין את האלמנטים המשמעותיים

גודל – כאשר נבחר מתקן תליה לטלוויזיה שלנו, נצטרך לקחת בחשבון את גודל הקיר והאם המסך שלנו בכלל יכול להתאים לגודל של הקיר המיועד.  בנוסף, אם הטלוויזיה שלנו גדולה מאוד וברצוננו לתלות אותה, נצטרך להבין האם בכלל יהיה נכון לתלות מסך בגודל כזה בחלל הספציפי המדובר.משקל – מתקן התלייה למסך הטלוויזיה חייב להיבחר בהתאם לסוג הקיר עליו מיועד להיות מותקן. למתקן התלייה יש את המשקל העצמי שלו ובנוסף גם מחזיק את מסך הטלוויזיה. ישנם קירות שאינם מתאימים לסוגים מסוימים של מתקני תלייה. מאוד לא מומלץ לתלות מתקני תלייה לטלוויזיה על גבי קירות גבס שאינם בנויים לנשיאת משקל כבד.  עדיך לתלות מתקן למסך טלוויזיה על גבי קירות בטון, או אם זה לא בטון אז בלוקים. נרצה שהמתקן יהיה תלוי בצורה חזקה ואיכותית כך שלא יקרה כלום למסך הטלוויזיה והמתקן יישאר במקומו.מרחק צפייה – מרחק הצפייה במסך הטלוויזיה הוא גם אלמנט מאוד חשוב. איך בעצם נוכל לדעת מהו מרחק הצפייה שאנחנו זקוקים לו בדיוק.  ובכן, החישוב של מרחק הצפייה הוא 10 אינץ' למטר. אם אתם מעוניינים לתלות טלוויזיה של 60 אינץ' תצטרכו לשבת במרחק של 6 מטר בערך ממנה.  תליית מסך הטלוויזיה ללא התחשבות בשלושת הדברים שציינתי יכולה להרוס את חווית הצפייה החדשה שלכם במקום לשדרג אותה.

סוף מעשה במחשבה תחילה

אם תשקיעו קצת מחשבה על סוג מתקן התלייה הטוב ביותר עבור מסך הטלוויזיה שלכם ותיקחו בחשבון את הדברים שמומלץ לזכור לפני הקניה, החוויה שתקבלו תהיה מושלמת. אם תלכו לרכוש מתקן תלייה בצורה רנדומלית לפי מה שנראה לכם הכי מתאים לפי העין, הסבירות שהמתקן יתאים בדיוק היא נמוכה מאוד ותצטרכו להחליף את המתקן דבר שסתם יגזול מכם זמן וכסף מיותר.בדקו את שלושת הדברים האלו לפני שתצאו לרכוש מתקן תליה וגשו לחברה שמתמחה בסוגים שונים של מתקני תליה לטלוויזיה ובעזרת המידע שלכם, תוכל לתת לכם את הייעוץ הטוב ביותר כך שתעשו את הבחירה הנכונה. קיימות חברות רבות המציעות שרותי התקנה ומכירה של מתקני תלייה לטלוויזיה.