דף הבית כותרות ראשיות רק עם כספת משרדית להגן על מידע מסווג בכל עת

רק עם כספת משרדית להגן על מידע מסווג בכל עת

יש לא מעט סוגים של כספת משרדית אמנת למראית עין הן נראות אותו דבר אך בפועל צריך לשאול למי היא מיועדת. היום יותר מתמיד כספות משרדיות צוברות תאוצה הן נרכשות על ידי בעלי עסקים ומשרדים שונים. שאלתם את עצמכם האם גם אתם צריכים כספת משרדית?

יש לא מעט סוגים של כספת משרדית אמנת למראית עין הן נראות אותו דבר אך בפועל צריך לשאול למי היא מיועדת. היום יותר מתמיד כספות משרדיות צוברות תאוצה הן נרכשות על ידי בעלי עסקים ומשרדים שונים. שאלתם את עצמכם האם גם אתם צריכים כספת משרדית?

אם אתם בעלי עסק, משרד או רשת של חנויות ואתם מחזיקים מסמכים בעלי ערך חשוב מאוד שהגישה אליו צריכה להיות שלכם בלבד? המסמכים יכולים להיות שונים, מסמכי חוזים, מסמכי מידע עסקי, נתונים מספריים על המשרד והעסק או משכורות, דרכונים או כל דבר שחשוב לכם שנמצא במקום העבודה והייתם מעוניינים שיהיה מוגן בכל עת ובשום פנים ואופן לא יגיע אל הידיים הלא נכונות. בדיוק בשביל זה יצרו את הכספות המשרדיות. כספות שמטרתן להגן על הרכוש אותו את מחזיקים במקום העבודה שלכם, משתמשים בו על בסיס יומיומי ואינכם יכולים לקחת הביתה. רכישת כספת משרדית תאפשר לכם ללכת הביתה בתום יום העבודה ולישון בשקט . בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים ובעלי עסקים רוכשים כספות אישיות ומשרדיות על מנת לא לקחת סיכון מיותר ומאבטחים את רכושם בפני גנבות, פריצות ואף מבטחים את הכספות השונות בהתאם לחומר ממנו עשוי הרכוש אותו הם מעוניינים למגן.

סוגים שונים של כספת משרדית

כאשר תלכו לרכוש כספת משרדית, חשוב שתדעו כמה דברים חשובים טרם הקנייה. ללכת ולרכוש כספת משרדית בלי שבדקתם מהי הכספת הנכונה והמתאימה ביותר עבורכם יכולה לגרום לתוצאה של בזבוז של כסף ואי השגת המטרה. ישנם סוגים רבים של כספות משרדיות אך לכל אחד מאיתנו עסק שונה ורכוש שונה. כך למשל אם תרצו להגן על ניירת משרדית ראשית, תצטרכו להבין מהי המשמעות של למגן מסמכים. מסמכים כמובן זקוקים להגנה מפני פריצות אך מה קורה אם פורצת שריפה במשרד. ובכן, ישנן כספות שיודעות להגן על מסמכים בעת שריפה כי הן חסינות אש. כספת משרדית יכולה להיות גם חסינה מפני אש וגם בעלת מנגנוני נעילה מצוינים. יש הבדל בין כספות חסינות האש ולכן חשוב להתייעץ עם החברה ולהבין איזו כספת תהיה היעילה ביותר. אם אתם זקוקים להגנה על מדיה מגנטית הכוללת קבצים מסוגים שונים כמו כוננים ניידים המכילים מידע חשוב או דיסקים, תזדקקו לכספת משרדית המיועדת להגנה על מדיה מגנטית כך שתהווה הגנה מצוינת גם כאשר פורצת שריפה. אז, כספת משרדית צריכה להתאים לחומר אותו ממגנת. ומה עם הגודל? כספת משרדית צריכה להתאים בגודלה כך שתוכל לאחסן את הכמות של החומר הממוגן שיישאר עוד מקום לתכולה עתידית. דבר נוסף שתרצו לקחת בחשבון הוא היכן תרצו למקם את הכספת המשרדית שלכם. האם תרצו שתהיה גלויה לעין או לא, האם תהיה מעוגנת לקיר או לרצפה כך שתוכלו לעשות את הבחירה בהתאם. את כל הדברים האלו תצטרכו להחליט לפני שתקנו את הכספת.

כספת משרדית איכותית עם תקן שווה מיגון מצוין

לסיכום, חשוב שתדעו שככל שכספת משרדית היא איכותית יותר לא בכרח היא מגנה עליכם יותר אך אם בכל זאת תרצו להבטיח לעצמכם הגנה כדאי שתשקלו לרכוש כספת עם תקן.התקן מבטיח כספת שעברה בדיקות ומבחנים כך היא ממוגנת יותר. לכספות עם תקן  ישנם המון סוגים של מנגנוני נעילה ופתיחה לכספות משרדיות השונות ואתם צריכים לבחור כספת איכותית בשילוב מנגנון פתיחה שמתאים לסגנון העבודה שלכם. ישנם כספות איכותיות ביותר המכילות מלכודות המופעלות ברגע שיש ניסיון פריצה ומקשות בצורה בלתי רגילה על ניסיון הפריצה וכמעט בטוח שהפורץ לא יצליח לפרוץ את הכספת המשרדית שלכם . בהצלחה!