מופע בלונים מפתיע במיוחד

מופע בלונים מפתיע במיוחד

שתפו בדוא"ל

אמני בלונים תמיד מפתיעים אותנו עם כל מיני עיצובים חדשים ואלמנטים שעוד לא ראינו. https://www.loiregrafix.fr/products/coque-samsung-galaxy-z-pascher-jil2139 בעבר הבלונאים הופיעו בעיקר במופעי ימי הולדת מול קהל והפתיעו אותו עם עיצובים מגניבים כגון דמויות או חיות שונות שגרמו לקהל להישאר עם פה פעור. לרוב היו מופיעים עם מופע בלונים מול קהל ממש כמו בהצגה כלומר לא היה כל מגע בין המופיע לקהל אלא אם כן הבלונאי היה מזמין מישהו מהקהל אליו לבמה לצורכי ביצוע תעלול כזה או אחר. אולם כיום מופע בלונים הפך להיות הרבה מעבר לכמה בלונים מכופפים, המופע מכיל אלמנטים רבים בהם הקהל משתתף ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו, באופן זה הקהל שומר על עירנות ועניין.

ההבדלים העיקריים בין אמני בלונים לבלונאי של הופעות לילדים.

קיים הבדל משמעותי בין אמן בלונים לבין אחד שרק מכופף אותם. ההבדל משמעותי ובא לידי ביטוי בתוצאה הסופית של מה שנוצר מאותם בלונים. יחד עם זאת מופע בלונים חייב להיות בעל תכונות שמצד אחד ימשכו את תשומת הלב של הילדים ומצד שני שיהיו מעניינים מספיק על מנת שהצופים לא יאבדו עניין וישתעממו. https://www.loiregrafix.fr/products/coque-samsung-galaxi-j5-pascher-jil703 מופע בלונים לילדים צריך להיות עם סבלנות רבה וידע להתמודד עם כל סוג של ילד. מופע בלונים משלב בתוכו מגוון אלמנטים הרבה מעבר לעיצוב דמויות, הרי שיצירת כלבלב מבלונים הפך להיות אלמנטרי מזמן. https://www.loiregrafix.fr/products/coque-samsung-miroir-bln9919 המופע מכיל שילוב של אומנות הבלונים יחד עם נושא מלווה, מבדח ומצחיק, הקהל לוקח חלק במופע לכל אורכו, רק כך ניתן לשמור על הקהל שבמקרה שלנו הוא קהל צעיר שישב ויהנה מהמופע ללא איבוד עניין. את מופע בלונים לילדים ניתן לערוך כמעט בכל מקום וללא הגבלה, המופע יכול להיות במקום סגור כדוגמת אולם או בית או במקום פתוח כדוגמת מדשאה, חצר או במה גדולה. https://www.loiregrafix.fr/products/coque-samsung-a5-boulanger-bln7957 כל עוד אומנם הבלונים יודע להתמודד עם הקהל שמולו והמופע אותו הוא מעביר מתאים לגילאים המשתתפים סביר להניח כי תהיה הצלחה למופע, לעומת זאת אם אחרת המופע עלול להיכשל והמשתתפים יאבדו עניין וישתעממו דבר שיוביל ברוב המקרים לכך שיהיה הפרעות.

סוגי הופעות בהתאמה לסוג האירוע

כאמור מופע בלונים הפך להיות אירוע שמשתף את הקהל והופך אותו לחלק מהמופע ועל כן מופע בלונים צריך להתאים לסוג האירוע בו הוא מתקיים. https://www.loiregrafix.fr/products/coque-samsung-j62018-pascher-jil61 למשל מופע בלונים בברית אינו אותו דבר כמו מופע בלונים בבר מצווה או מופע שמקיימים לכבוד גיבוש חברתי בחברה. https://www.loiregrafix.fr/products/coque-samsung-s4-gold-pascher-jil2717 יש חשיבות רבה לבצע התאמה בין סוג האירוע לסוג המופע מכיוון שהקהל שונה וצריך שהמופע יהיה מעניין לצופים.בדיוק כאן בא לידי ביטוי היכולת המקצועית של אמן בלונים, כאן מתבטא ההבדל בין אדם שיש לו רוטינה של הופעה והוא מקווה שהיא תתאים לכולם ללא יוצא מן הכלל או לחילופין סוג הקהל שלו קבוע ואינו משתנה לעומת בעל מקצוע מיומן שיודע לזהות את הקהל שמולו ולהתאים את המופע במקצועיות.