איי אדריכלים - מגזין אדריכלות ועיצוב ומה שביניהם
אדריכלות | עיצוב פנים | בנייה | בעלי מקצוע | לימודים
Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

מופע בלונים מפתיע במיוחד

מופע בלונים מפתיע במיוחד
10 ביוני 2019 yesh
ב- בעלי מקצוע

אמני בלונים תמיד מפתיעים אותנו עם כל מיני עיצובים חדשים ואלמנטים שעוד לא ראינו. בעבר הבלונאים הופיעו בעיקר במופעי ימי הולדת מול קהל והפתיעו אותו עם עיצובים מגניבים כגון  דמויות או חיות שונות שגרמו לקהל להישאר עם פה פעור. לרוב היו מופיעים עם מופע בלונים מול קהל ממש כמו בהצגה כלומר לא היה כל מגע בין המופיע לקהל אלא אם כן הבלונאי היה מזמין מישהו מהקהל אליו לבמה לצורכי ביצוע תעלול כזה או אחר. אולם כיום מופע בלונים הפך להיות הרבה מעבר לכמה בלונים מכופפים, המופע מכיל אלמנטים רבים בהם  הקהל משתתף ומהווה חלק בלתי נפרד ממנו, באופן זה הקהל שומר על עירנות ועניין.

ההבדלים העיקריים בין אמני בלונים לבלונאי של הופעות לילדים.

קיים הבדל משמעותי בין אמן בלונים לבין אחד שרק מכופף אותם. ההבדל משמעותי ובא לידי ביטוי בתוצאה הסופית של מה שנוצר מאותם בלונים. יחד עם זאת מופע בלונים חייב להיות בעל תכונות שמצד אחד ימשכו את תשומת הלב של הילדים ומצד שני שיהיו מעניינים מספיק על מנת שהצופים לא יאבדו עניין וישתעממו. מופע בלונים לילדים צריך להיות עם סבלנות רבה וידע להתמודד עם כל סוג של ילד. מופע בלונים משלב בתוכו מגוון אלמנטים הרבה מעבר לעיצוב דמויות, הרי שיצירת כלבלב מבלונים הפך להיות אלמנטרי מזמן. המופע מכיל שילוב של אומנות הבלונים יחד עם נושא מלווה, מבדח ומצחיק, הקהל לוקח חלק במופע לכל אורכו,  רק כך ניתן לשמור על הקהל שבמקרה שלנו הוא קהל צעיר שישב ויהנה מהמופע ללא איבוד עניין. את מופע בלונים לילדים ניתן לערוך כמעט בכל מקום וללא הגבלה, המופע יכול להיות במקום סגור כדוגמת אולם או בית או במקום פתוח כדוגמת מדשאה, חצר או במה גדולה. כל עוד אומנם הבלונים יודע להתמודד עם הקהל שמולו והמופע אותו הוא מעביר מתאים לגילאים המשתתפים סביר להניח כי תהיה הצלחה למופע, לעומת זאת אם אחרת המופע עלול להיכשל והמשתתפים יאבדו עניין וישתעממו דבר שיוביל ברוב המקרים לכך שיהיה הפרעות.

סוגי הופעות בהתאמה לסוג האירוע

כאמור מופע בלונים הפך להיות אירוע שמשתף את הקהל והופך אותו לחלק מהמופע ועל כן מופע בלונים צריך להתאים לסוג האירוע בו הוא מתקיים. למשל מופע בלונים בברית אינו אותו דבר כמו מופע בלונים בבר מצווה או מופע שמקיימים לכבוד גיבוש חברתי בחברה. יש חשיבות רבה לבצע התאמה בין סוג האירוע לסוג המופע מכיוון שהקהל שונה וצריך שהמופע יהיה מעניין לצופים.בדיוק כאן בא לידי ביטוי היכולת המקצועית של אמן בלונים, כאן מתבטא ההבדל בין אדם שיש לו רוטינה של הופעה והוא מקווה שהיא תתאים לכולם ללא יוצא מן הכלל או לחילופין סוג הקהל שלו קבוע ואינו משתנה לעומת בעל מקצוע מיומן שיודע לזהות את הקהל שמולו ולהתאים את המופע במקצועיות. לכן טרם שאתם מזמינים מופע בלונים כדאי שתגדירו לעצמכם מי הקהל שעתיד להנות מההופעה ומה טווחל הגילאים, טאת המידע הזה העבירו אל אמן הבלונים על מנת שיבצע את ההתאמות המתאימות במופע שלו.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

?