איי אדריכלים - מגזין אדריכלות ועיצוב ומה שביניהם
אדריכלות | עיצוב פנים | בנייה | בעלי מקצוע | לימודים
Please select a page for the Contact Slideout in Theme Options > Header Options

כספת ביתית להגנה איכותית

כספת ביתית להגנה איכותית
17 באוקטובר 2017 ירדן
ב- מאמרים, פתרונות אחסון

ישנן המון סיבות חשובות לרכישת כספת ביתית. בשנים האחרונות רכישת כספות ביתיות נהייתה טרנד פופולרי ביותר. השאלה היא האם רכישת כספת היא באמת טרנד חולף או שבאמת אנשים פרטיים זקוקים להגנה על חפצים יקרי ערך. ובכן, גל של פריצות הוא אינו דבר חדש ולצערנו, ניסיונות כאלו ממשיכים לקרות. אם ברצונכם למנוע מקרה שכזה גם אם נדמה לכם שאין סיכוי שיקרה לכם דבר כזה, רכישת כספת ביתית איכותית תוכל לתת לכם מנוחה מהחשש שאולי מישהו ינסה להניח את ידו על הרכוש האישי היקר ללבכם. גנבים ופורצים מנסים את מזלם בגנבה של הכל בעצם לכן מה ימנע מהם לנסות ולפרוץ כספת ביתית, הרי אם יש לכם כספת הם יהיו בטוחים שיש בה פריטים שווים ויקרים. פורצים בדרך כלל יודעים היכן לחפש רכוש יקר בין אם נמצא בכספת או לא לכן עדיף יהיה שינסו לפרוץ כספת ויכשלו מאשר שתכשיטים או כסף ייגנבו מביתכם.

איך בוחרים כספת

כספות ביתיות צריך לבחור על פי כמה קריטריונים חשובים. ראשית, הבינו מהי התכולה אותה אתם רוצים להכניס אל הכספת. תכולות שונות זקוקות למיגונים שונים ולא כל הכספות מגנות ומתפקדות באותה הצורה והרמה. כספות ביתיות שנועדו להגן על מסמכים, יצטרכו להיות גם בעלות מיגון בפני אש כך תמנעו מכל נזק אפשרי שעלול להיגרם לכספת הביתית שלכם. אם ברשותכם כלי נשק עם רישיון, בוודאי תרצו מקום בטוח לאחסן אותו שימנע מכל אדם שאינו מורשה להפעיל או אפילו להחזיק כלי נשק מלהגיע אליו, על אחת כמה וכמה אם יש לכם ילדים שמסתובבים בבית. ישנן כספות שנועדו להגן על מדיה מגנטית כמו כוננים ניידים, דיסקים, טבלטים, מחשבים ניידים ומכשירים סלולריים. כספת שתגן על מדיה מגנטית גם תזדקק למיגון מפני אש על מנת שהתכולה הפנימית תוכל להישמר שלמה. לאחר שמבינים את סוג התכולה כמובן צריך להבין עד כמה חזק מנגנון הנעילה ועד כמה הכספת תוכל לעמוד בניסיונות פריצה שונים. יכול להיות שהפורצים ינסו לקדוח חור בכספת, יכול להיות שינסו לשבור אותה ולהכות אותה עד שתפתח. כספת בתקן תוכל להעיד על יכולות המיגון של כל כספת וכספת. כספות בתקן עוברות סדרות שלמות של מבחנים ומבדקים המציינים עד כמה עמידה בפני נזקים או פריצות מסוג מסוים, כך נקבע התקן של כספת. חשוב לדעת שלא לכל כספת יש תקן וכמובן ישנם הבדלים בין התקנים השונים.

הכספת הנכונה עבורכם

כאשר תלכו לרכוש כספת, מומלץ מאוד שתפנו לחברה ותיקה ומנוסה בתחום הכספות. בנוסף, עליכם לדעת שככל שכספת תהיה איכותית יותר, כך תוכל להגן על התכולה ולעמוד איתנה בפני פריצות ונזקים שונים בצורה טובה יותר. בחרו את הכספת המתאימה ביותר עבור התכולה הספציפית שלכם, ודאו שהיא אכן איכותית, כמובן מומלץ שתהיה בתקן וכך תוכלו לישון בשקט בידיעה שהרכוש היקר שלכם מוגן בכל עת בצורה איכותית וטובה.

תגובות (0)

יש לכם מה לומר? השאירו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

?